LKS ZGODA Malec - strona oficjalna

• LKS ZGODA Malec
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Gorzów - LKS Pogórze Gierałtowice 2:0
  • LKS Zgoda Malec - LKS Bobrek 1:4
  • LKS Solavia Grojec - LKS Strumień Polanka Wielka 2:1
  • LKS Rajsko - LKS Jawiszowice 5:1
  • LKS Iskra Brzezinka - LKS Zatorzanka Zator 1:2
  • LKS Przeciszovia Przeciszów - LKS Orzeł Witkowice 3:2

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Przemasza Klucze - Zgoda Malec
Ładowanie...

Kontakt z klubem

tel : 570 365 120

E-MAIL : zgodamalec@poczta.fm

Cenne zwycięstwo

• autor: admin, 2014-10-05 21:00

Seniorzy Zgody w niedzielne przedpołudnie rozegrali swój mecz w ramach 8. kolejki oświęcimskiej A-klasy na wyjeździe w Grojcu z miejscową Solavią i po dobrym meczu pokonali gospodarzy 5:2. Po tym zwycięstwie nasza drużyna awansowała w tabeli, a gospodarze pozostali na ostatnim miejscu mając na koncie same porażki.

Relacja z meczu dostępna w rozwinięciu.

Celem Zgody było zwycięstwo, dlatego od pierwszych minut nasza drużyna zdecydowanie zaatakowała gospodarzy. Już w 12 minucie Zgoda powinna prowadzić, lecz piłkę po strzale Mateusza Lekkiego z 14 metrów w ostatniej chwili obronił bramkarz gospodarzy wybijając ją na rzut rożny, po którym dośrodkowanie Krzysztofa Drebszoka trafiło do stojącego na 5 metrze Grzegorza Sokoła, ale niestety uderzył głową niecelnie. Gdy wydawało się, że bramka dla Zgody jest kwestią czasu Solavia przeprowadziła w 17 minucie jedną z nielicznych kontr i napastnik gospodarzy w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Artura Radwana. Na szczęście dla Zgody strata bramki nie załamała naszej drużyny tylko doprowadziła do jeszcze większej mobilizacji. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 30 minucie Michał Wróblewski przeprowadził rajd lewą stroną boiska, wycofał piłkę na 5 metr do Mateusz Lekkiego, którego pierwszy strzał obronił bramkarz gości, ale przy dobitce był bez szans. Nasza drużyna poszła za ciosem i dwie minuty później zdobyła drugą bramkę. Krzysztof Drebszok ładnym strzałem pod poprzeczkę z 18 metrów dał Zgodzie prowadzenie. Druga połowa rozpoczęła się od dwóch groźnych strzałów gospodarzy, z którymi Artur Radwan sobie poradził. Niestety za trzecim razem w 57 minucie wyszedł zwycięsko z pojedynku sam na sam z zawodnikiem gospodarzy, ale przy dobitce był już bez szans. Sześć minut później Zgoda znów wyszła na prowadzenie. Z autu w pole karne piłkę wrzucił Mateusz Lekki, którą przepuścił Michał Wróblewski, a nadbiegający w szesnastkę gospodarzy Patryk Woźniak ładnym technicznym strzałem zdobył trzecią bramkę. Na więcej Zgoda gospodarzom już nie pozwoliła, a w końcówce zdobyła jeszcze dwie bramki. Najpierw Krzysztof Drebszok po samotnym rajdzie od połowy boiska w sytuacji sam na sam ładnym lobem umieścił piłkę w siatce, a dwie minuty później Mateusz Lekki po dośrodkowaniu Rafała Ruska i zagraniu piłki na długi słupek przez Kamila Lekkiego pięknym strzałem ustalił wynik meczu na 5:2 dla Zgody. Ambitna walka, determinacji i gra do końca zapewniła nam cenne zwycięstwo.

LKS Solavia Grojec 2:5(1:2) LKS Zgoda Malec

Skład Zgody:

Radwan A. - Szafrański M., Drebszok S., Sokół G., Płonka I. - Latawiec T.(80' Lekki K.), Drebszok K., Woźniak P.(87' Chwierut K.), Wróblewski M. - Rusek R., Lekki M.

Bramki dla Zgody zdobyli:

• Lekki Mateusz - 2
  • Drebszok Krzysztof - 2
  • Woźniak Patryk - 1

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

LKS Zgoda MalecLKS Bobrek
LKS Zgoda Malec 1:4 LKS Bobrek
2015-06-20, 17:00:00

LKS Gorzów 2:0 LKS Pogórze Gierałtowice
LKS Zgoda Malec 1:4 LKS Bobrek
LKS Solavia Grojec 2:1 LKS Strumień Polanka Wielka
LKS Rajsko 5:1 LKS Jawiszowice
LKS Iskra Brzezinka 1:2 LKS Zatorzanka Zator
LKS Przeciszovia Przeciszów 3:2 LKS Orzeł Witkowice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.